Vanwege corona is Maximina al vanaf november gesloten. Onze vrijwilligers hebben echter niet stil gezeten.  Maximina heeft een face-lift gehad, waardoor het centrum een eigentijdse uitstraling heeft en de sfeer uitstraalt die je ook  voelt als je bij Maximina bent. Nieuwsgierig? Maak een afspraak om een keer te komen kijken.

Maximina Mode


Nu de winkels op afspraak open zijn kunt u ook weer bij  Maximina Mode terecht. U kunt op afspraak 15 minuten winkelen. De winkel heeft een ware metamorfose ondergaan. Er is een grote collectie dames- , heren- en kinderkleding.

U kunt de afspraak aan de deur bij Maximina maken of via de mail mode@maximina.nl

De openingstijden van Maximina Mode zijn:
maandag van 9.00 uur tot 13.00 uur
dinsdag  van 9.00 uur tot 15.00 uur
woensdag van 9.00 uur tot 13.00 uur
donderdag van 9.00 uur tot 15.00 uur

Winkelen is alleen op afspraak mogelijk met inachtneming van de Coronaregels. Per keer mag maar 1 klant naar binnen.
Maximina Mode verheugt zich om u weer te ontmoeten.

Donderse Wereldkeuken

Voorlopig is het vanwege de coronamaatregelen nog niet mogelijk Eetcafé’s te organiseren. Vandaar dat wij hebben gezocht naar een alternatief. De komende periode zullen er in de Donderse Wereldkeuken o.a. soepen, quiches, koekjes, wafels en cakejes gemaakt worden. Deze zijn op bestelling af te halen tijdens de openingsuren van Maximina Mode. Een overzicht van het assortiment en prijzen komt zo snel mogelijk op onze website te staan. Alles zal met liefde door onze vrijwilligers worden gemaakt! Wilt u graag onze baksels en brouwsels proeven, mail uw bestelling dan door naar dondersewereldkeuken@maximina.nl. Onder vermelding van uw telefoonnummer. Wij nemen dan contact op om een afhaalafspraak te maken.

Wacht niet langer en laat u lekker verwennen met een van onze specialiteiten!

Ontmoeten

Medewerkers van Maximina kunnen haast niet wachten om de deuren weer helemaal te openen voor alle vrouwen van de Donderberg en omstreken. Helaas is het nog niet zo ver en moeten we nog even geduld hebben. Maar zodra de buitenterrassen weer geopend zijn kunt u in de prachtige tuin van Maximina terecht om elkaar te ontmoeten.

Er zullen ongetwijfeld nog vragen zijn.
Stel ze gerust. Dit mag via de e-mail of telefonisch.
De telefoon van Maximina is doorgeschakeld.
Je krijgt dus altijd iemand te spreken.

Ben je nu ziek thuis, dan wensen we je heel veel beterschap.
Mocht je hulp nodig hebben thuis, laat het ons weten.
We proberen dan de juiste hulp voor je te vinden.

Heel veel sterkte allemaal in deze moeilijke tijd.
We denken aan jullie!

Hartelijke groet,
Namens het bestuur, de coördinatoren en onze clusterleiders

Anouk Dolmans, voorzitter Maximina
+31(0)6 1845 8090

Lei Janssens, coördinator Maximina
+31(0)6 1216 1718